Logo Logo
Kojicí podprsenky

Hlavním znakem těchto podprsenek jsou odepínací košíčky, které vám umožní kojení bez nutnosti sundávat nebo rozepínat celou podprsenku. Těhotenská nebo kojící podprsenka by měla být ušita z bavlny (většinou jsou ze 100% bavlny), měla by být dostatečně vyztužená, se širokými ramínky a zapínáním vzadu. Měla by vám dobře sedět a být pohodlná. Kojící podprsenky jsou vyráběny bez kostic, aby netlačily, nezpůsobovaly puchýřky a oděrky.

Protože se velikost Vašich prsou během těhotenství neustále mění, podprsenky jsou pružné a schopné se zvětšovat. Preferovanou barvou jsou tělové a bílé barvy, ovšem už i v této oblasti je možné sehnat různé barvy, ve kterých budete přitažlivá a sexy. Pokud kupujete těhotenskou nebo kojící podprsenku, měly byste volit volnější košíčky. Během kojení se totiž dovnitř vkládají tampony, které zabraňují prosáknutí a případnému společenskému trapasu.

Podprsenku byste měly nosit i v noci, protože prsou jsou těžká a díky ní tak zůstávají v pěkném tvaru. Zajímavostí a praktickou pomůckou mohou být i podprsenky s označení prsu, ze kterého maminka naposledy kojila.