Logo Logo
Jednodílné plavky pro každou postavu
  • 16. 4. 2018
  • jednodílné plavky, plavky jednodílné pro plnoštíhlé, dámské plavky jednodílné, jednodílné plavky levně, monokiny, sportovní, klasické plavky, jednodílné plavky push up, luxusní dámské plavky jednodílné, jednodílné plavky s kosticemi

Plavky je zapotřebí vybírat daleko pečlivěji než jiné kousky vašeho šatníku. Odhalují velkou část postavy, a proto by jí měly co nejvíce lichotit. Jednodílné plavky jsou v tomhle doslova kouzelné. Dokážou spravit, co vám příroda nenadělila, nebo čeho naopak nadělila až příliš.

David Mare Dámské monokiny David Mate Python s kosticemi barevná 38

Že si dámské plavky jednodílné mohou dovolit jen ženy s výstavní postavou? Nebo je máte spojené spíš se staršími dámami? Tak se někdy zkuste rozhlédnout po pláži či u bazénu. V jednodílných plavkách se ukazují jak ženy, co potřebují schovat bříško, tak mladé slečny s dokonalou postavou. Rozhodně se s nimi neztratíte v davu.

Dámské plavky jednodílné by neměly chybět ani ve vaší skříni

Největší výhodou jednodílných plavek je jejich schopnost vytvarovat nedokonalou postavu. Schovají větší bříško, zpevní problematické partie, a pokud si vyberete jednodílné plavky push up, mohou dopomoci i k většímu poprsí. Pomohou také čerstvým maminkám, jež ještě nemají dokonalou postavu po porodu a jimž zůstaly na bříšku viditelné jizvy po císařském řezu či jiné operaci.

V dřívějších dobách nosily tento typ plavek spíš plavkyně. Dnes ovšem seženete mnohem více než jen sportovní plavky. V naší nabídce uvidíte luxusní dámské plavky jednodílné s poutavými vzory, nestárnoucími puntíky a dalšími motivy.

Nemusíte skrývat tolik kůže

Připadá vám, že dámské plavky jednodílné skrývají moc kůže? Nemusí to být pravda. Záleží, jaký typ si vyberete. V naší nabídce objevíte i modely s různým vykrojením a průstřihy či tzv. monokiny, které zezadu působí jako dvoudílné plavky, nicméně zepředu jsou zajímavým způsobem spojené.

Monokiny

NOVÁ KOLEKCE - LORIN Dámské monokiny Esperanza černá 42

Oslnit můžete i hlubokým výstřihem, jednobarevnou klasikou, případně retro plavkami. Výběr je opravdu jen na vás. U nás seženete jednodílné plavky levně k vaší spokojenosti. A také ke spokojenosti všech mužských návštěvníků pláže a bazénu.

Nezapomeňte dbát na tvar postavy

Ať už si chcete koupit klasické plavky dvoudílné, nebo zvolíte jednodílnou variantu, je dobré vzít v potaz tvar vaší postavy. Sháníte-li plavky jednodílné pro plnoštíhlé s mohutnou postavou tvaru písmene H, volte varianty s výřezy. Postava typu hruška by měla mít plavky se vzorem nahoře a tmavou spodní částí. Naopak tvar přesýpacích hodin vynikne, pokud zdůrazníte pas. Ženy s větším zadečkem by měly volit světlejší spodní část. Pro dámy s plnějším poprsím se hodí jednodílné plavky s kosticemi, pro menší prsa naopak vyztužení.

Máme velikost pro každé tělo

Jednodílné plavky padnou i vám! Vyberte si hezký vzor a pak už jen najděte správnou velikost. U některých značek uvádíme klasické číslování velikostí, u dalších spíš velikost košíčků. Vyberou si u nás i plnoštíhlé ženy, v nabídce máme také košíčky 70G a další špatně sehnatelné rozměry. Pusťte se do výběru, ať můžete letos v létě zazářit!

Jednodílné plavky pro plnoštíhlé

Dorina Dámské jednodílné stahovací plavky Fiji Black černobílá XL